Anställda

Alice Valentin, verksamhetschef

Alice Valentin
Verksamhetschef
alice.valentin@bonzi.se
08-588 92 603

Anett Zian Nyhuus, verksamhetschef

Anett Zian Nyhuus
Verksamhetschef
anett.nyhuus@bonzi.se
08-588 92 604

Azita Mouezardalan, bemanningsassistent

Azita Mouezardalan
Bemanningsassistent
azita.mouezardalan@bonzi.se
08-588 92 602

Kristian Josefsson, Verksamhetsutvecklare

Kristian Josefsson
Verksamhetsutvecklare
kristian.josefsson@bonzi.se
08-588 92 607

Jenny Vahlström, Bemannings- och löneassistent

Jenny Vahlström
Bemannings- och löneassistent
jenny.vahlstrom@bonzi.se
08-588 92 606

Pontus Bonaguidi, Bemanningsassistent

Pontus Bonaguidi
Bemanningsassistent
info@bonzi.se
08-588 92 602

Ulrika Fransson, Sjukgymnast

Ulrika Fransson
Sjukgymnast
ulrika.fransson@bonzi.se
08-588 92 605

Ulrica Bonaguidi

Ulrica Bonaguidi
VD
ulrica.bonaguidi@bonzi.se
08-588 92 600